O nas

Portal Risk & Compliance Platform Europe działa od 2014 roku. Witryna ukazuje się w 6 językach (angielskim, francuskim, niderlandzkim, niemieckim, polskim i włoskim) i jest transgraniczną interaktywną platformą dla wszystkich specjalistów zajmujących się zarządzaniem ryzykiem i zgodnością, zarówno w świecie finansów, jak i w środowiskach korporacyjnych. Nasza grupa docelowa to nie tylko menedżerowie ds. zarządzania ryzykiem i zgodnością, ale także kierownicy działów ogólnych i biznesowych, którzy w swojej codziennej pracy borykają się z coraz większym ryzykiem i z coraz silniejszą presją ze strony lokalnych organów rządowych, jak i międzynarodowych instytucji regulacyjnych.

Każda wersja językowa portalu ma swoją własną treść, która różni się od pozostałych. Portal jest otwartym forum umożliwiającym profesjonalistom prezentacje różnych poglądów.

Risk & Compliance Platform Europe wydaje bezpłatne newslettery w kilku wersjach językowych. Wersja holenderska ma prawie 10 tysięcy abonentów, a wersja francuska ponad 2,7 tysiąca. Newsletter niemiecki został uruchomiony w sierpniu 2016 roku i dociera do ponad 1,7 tysiąca czytelników. Niedawno rozpoczęta publikacja włoskiego newsletteru skupiła uwagę już prawie 2 tysięcy abonentów. Ostatnio nasz newsletter ukazał się w wersji angielskiej.

Aby uzyskać informacje na temat treści serwisu, naszych newsletterów, portalu, adresów e-mail oraz możliwości opublikowania whitepapers, studiów przypadków lub artykułów o najlepszych praktykach wyślijcie zapytanie na adres logasowinski@riskcompliance.pl, a my odpowiemy na nie najszybciej jak to tylko możliwe.

W przypadku zapytań handlowych dotyczących reklam lub umieszczania bannerów na stronie internetowej lub w naszych newsletterach prosimy wysłać zapytanie na adres info@riskcompliance.pl. Skontaktujemy się z Wami w jak najkrótszym terminie.

Redaktorzy Risk & Compliance Platform Europe są niezależni i wielojęzyczni.