Wydarzenia

04 Mar

Międzynarodowa konferencja ‘NEW TECHNOLOGIES IN AUDIT AND RISK MANAGEMENT’

Mińsk, Białoruś

Życie szybko przyspiesza. Rozwijają się nowe technologie, pojawiają się nowe wyzwania, zmieniają się zawody i branże. Przyszłość jest tworzona i zmieniana co minutę, a audytorzy nie mogą pozostać zatem beczynni. Muszą być wciąż na bieżąco, aby przynieść korzyść akcjonariuszom i przedsiębiorstwom.

Dlatego w tym roku koncentrujemy się na kwestiach związanych z badaniem nowej generacji technologii audytu. Głównym pytaniem, na które wspólnie spróbujemy znaleźć odpowiedź, jest to, w jaki sposób audytor odpowie na wyzwania czasu, jakie są elementy sukcesu przyszłej służby audytu wewnętrznego i jakie nowe trendy w rozwoju funkcji audytu czekają na nas w erze cyfrowej.

Więcej informacji o międzynarodowej konferencji, która odbędzie się 4 marca 2019 r. można znaleźć na stronie internetowej www.business-format.com.ua.

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
california
07 Jul

Międzynarodowa konferencja IIA

Anaheim, Kalifornia

IIA Polska zaprasza na kolejną międzynarodową konferencję, która tym razem odbędzie się za wielką wodą!

Tematyka wydarzenia: “A vibe all its own”. Poruszone będą kwestie czynników, jakie w danym momencie mają wpływ na zawód/profesję.

Jeżeli są tylko Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy na stronę eventu celem zapoznania się z programem oraz zapisania na wydarzenie: https://www.iia.org.pl/aktualnosci/miedzynarodowa-konferencja-w-kalifornii-07-09-lipca-2019-r

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone