07 Jun

FinCrime & Surveillance Summit 2023

on-line

Dołącz do walki z przestępczością finansową podczas darmowej konferencji online FinCrime & Surveillance Summit 2023

Walka z przestępczością finansową jest obecnie ważniejsza niż kiedykolwiek, a biorąc udział w darmowej konferencji online FinCrime & Surveillance Summit 2023 będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami z dziedziny. Konferencja odbędzie się 7 czerwca 2023 roku i zgromadzi ekspertów z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy, zgodności z sankcjami, cyberbezpieczeństwa, ochrony danych oraz zapobiegania przestępstwom finansowym.

Podczas FinCrime & Surveillance Summit 2023, konferencji organizowanej przez polskie biuro międzynarodowego banku Standard Chartered, posłuchasz prelegentów i panelistów omawiających szeroki zakres tematów, w tym:

  • Najnowsze zagrożenia i ryzyka w zapobieganiu przestępczości finansowej
  • Najlepsze praktyki w zakresie zgodności i zarządzania ryzykiem
  • Rozwój technologii i narzędzi do wykrywania oraz zapobiegania przestępstwom finansowym
  • Rola ochrony danych i cyberbezpieczeństwa w zapobieganiu przestępstwom finansowym
  • Strategie identyfikowania oraz przeciwdziałania przestępstwom finansowym w różnych branżach i sektorach.

Format online konferencji oznacza, że uczestnicy będą mogli wziąć w niej udział z dowolnego miejsca na świecie. Wydarzenie zapewni również uczestnikom możliwość nawiązania cennych kontaktów, pozwalając im na bezpośrednią rozmowę z innymi profesjonalistami w tej dziedzinie oraz podzielenie się doświadczeniem i spostrzeżeniami.

Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w dziedzinie zapobiegania przestępstwom finansowym, czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej, FinCrime & Surveillance Summit to wydarzenie, na którym warto być. Dzięki zróżnicowanemu gronu prelegentów i panelistów, a także interakcjom z innymi ekspertami i liderami, konferencja będzie platformą wymiany wiedzy, cennych spostrzeżeń oraz strategii ochrony systemu finansowego.

Aby dowiedzieć się więcej o FinCrime & Surveillance Summit 2023 i bezpłatnie zarejestrować się na wydarzenie, odwiedź stronę internetową konferencji: https://www.sc.com/pl/fincrime-summit/

Do zobaczenia!