Kontakt

Siedziba Główna
International Publishing & Sales bv
Wisselweg 33
NL-1314 CB ALMERE

Holenderska Izba Handlowa, nr rej. 61570257
VAT UE: NL 8543.95.933 B01

 

Strona internetowa Risk & Compliance Platform Europe działa od roku 2014 i jest transgraniczną interaktywną platformą, która publikuje w dziewięciu językach z własną unikalną treścią, a mianowicie w języku angielskim, francuskim, niderlandzkim, niemieckim, włoskim, polskim, od kilku miesięcy również bułgarskim. Wkrótce otwarta zostanie także czesko-słowacka sekcja. Nasza strona jest platformą dla wszystkich specjalistów zajmujących się ryzykiem i zgodnością, zarówno w świecie finansów, w dużych i średnich przedsiębiorstwach, jak i w sektorze publicznym. Do naszej grupy docelowej należą nie tylko kierownicy / kierownicy ds. Ryzyka i zgodności, ale także kierownicy/klienci biznesowi i generalni, którzy w swojej codziennej pracy są narażeni na zwiększone ryzyko i zwiększoną presję regulacyjną ze strony krajowych i międzynarodowych organów rządowych i organów nadzoru. Nie trzeba dodawać, że artykuły na platformie Risk & Compliance Platform Europe są również przedmiotem zainteresowania organów nadzoru, księgowych, kontrolerów, audytorów i prawników.

Każda z dziewięciu witryn ma własną unikalną treść! Strona jest otwartym forum, na którym gość może wyrażać swoje poglądy, a także zapoznawać się z opinią osób trzecich. Latem 2021 r. pojawi się dziesiąta witryna językowa – w języku greckim. Podstrona w języku hiszpańskim zostanie dodana przed końcem 2021 r.

Każda z sekcji językowych ma własną treść, które różnią się wzajemnie od siebie. Nasza strona jest otwartym forum, na którym profesjonalni odwiedzający mogą formułować własne opinie. Na daną chwilę biuletyny rozsyłane są w językach: niderlandzkim, francuskim, niemieckim, angielskim, włoskim i polskim. Newslettery będą rozsyłane również w języku bułgarskim począwszy od sierpnia br. Biuletyn można bezpłatnie zamówić za pośrednictwem strony internetowej w wybranym przez siebie języku. Nasze zasięgi: holenderski biuletyn posiada ponad 13 700, a francuski ponad 3 300 subskrybentów. Do niemieckiego newslettera dopisało się 3 200 subskrybentów. W przypadku angielskich czytelników, jest ich już prawie 10 600. Włoski biuletyn zaś zamawia ponad 6000 osób.

Aby uzyskać informacje na temat naszych biuletynów, strony internetowej, zmiany abonamentu, zmiany adresu e-mail itp., prosimy wysłać zapytanie do Aleksandry Podwapińskiej na adres
aleksandra@riskcompliance.pl. Odpowiemy na Państwa pytania tak szybko, jak to możliwe.

W przypadku pytań dotyczących możliwości umieszczania białych ksiąg (white papers), studiów przypadku i / lub najlepszych praktyk, prosimy wysłać zapytanie również do Aleksandry na
adres aleksandra@riskcompliance.pl.

W przypadku zapytań handlowych dotyczących reklam / umieszczania banerów na stronie internetowej i / lub artykułów reklamowych w naszych biuletynach, prosimy o skierowanie zapytania na adres klompmaker@riskcompliance.nl, a my skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe.

Redakcja Risk & Compliance Platform Europe jest niezależna i wielojęzyczna.

37025
Joanna Grynfelder
Editor in Chief Poland
joanna@riskcompliance.pl
37078
Aleksandra Podwapińska
Redaktor Poland
aleksandra@riskcompliance.pl
37280
Michel Klompmaker
Managing Director
klompmaker@riskcompliance.nl
37026
Claudia Zimmermann
Director and Editor in Chief DACH Region
zimmermann@riskcompliance.de
36835
Ingrid Gacci
Director and Editor in Chief ITALIA
gacci@riskcompliance.it
Jennifer De Roeck
Editor in Chief French Speaking Countries
jennifer@riskcompliance.be
36822
Branislav Hock
Director and Editor in Chief CZ/SK
hock@riskcompliance.cz
36831
Renusha Jangali
Editor English
renusha@riskcompliance.nl
36826
Elina Karpacheva
Director and Editor in Chief Bulgaria
elina@riskcompliance.bg
36828
Glenn Rudolph
Website Designer & Marketing
rudolph@riskcompliance.nl
37079
Alex Movchan
Relations Manager Poland
info@riskcompliance.pl