Risk & Compliance Summer School 2024 – ESG, Integrity & Anti- Corruption in an International Context of Compliance

Data:04-07-2024
Czas:09.30 hours - 17.00 hours
Dni:2 days
Location:Capital C, Amsterdam

Risk & Compliance Summer School w Amsterdamie to wyjątkowe szkolenie organizowane przez Risk & Compliance Platform Europe na temat ESG, spójności i przeciwdziałania korupcji w międzynarodowym kontekście zgodności.

Korzyści

Risk & Compliance Platform Europe oferuje wyjątkowy kurs letni, podczas którego będziesz mógł:

poszerzyć i pogłębić swoją wiedzę; uczyć się na praktycznych przykładach; podzielić się swoją wiedzą z innymi uczestnikami; oraz wzbogacić swoją sieć kontaktów z międzynarodowymi profesjonalistami.

Spotkasz międzynarodowych profesjonalistów pochodzących z krajów objętych Risk & Compliance Platform Europe (głównie z Europy) i będziesz miał okazję podzielić się najlepszymi praktykami, uczestniczyć w burzy mózgów, poznać nowe metodologie i bezpośrednio zastosować nowe umiejętności oraz narzędzia w praktycznych ćwiczeniach.

Letni kurs odbędzie się w Amsterdamie i składał się będzie z dwudniowego programu. Wykładowcy posiadają szerokie doświadczenie zawodowe w swojej dziedzinie, a kursy obejmują praktyczne warsztaty oraz teorię.

Grupa docelowa

Letnia szkoła otwarta jest dla każdego, kto posiada doświadczenie i wykształcenie w omawianych dziedzinach, głównie dla Dyrektorów, Compliance Oficerów / Managerów, Specjalistów i Ekspertów ds. ryzyka i compliance oraz Prawników.

Miejsce

Letnia Szkoła odbędzie się w pięknym budynku Capital C w Amsterdamie, gdzie znajduje się siedziba Risk & Compliance Platform Europe. Wieczorem pierwszego dnia wszyscy razem będziemy mieli okazję uczestniczyć w  prywatnej wycieczce łodzią, obejmującą lekką kolację, po kanałach Amsterdamu. Spotkanie to stanowi również fantastyczną okazję do poszerzenia swojej sieci kontaktów w nieformalny sposób, również podczas lunchów.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie wydarzenia.

Zapraszamy!

Risk & Compliance Summer School 2023, Compliance Management and Regaining Trust

Data:06-07-2023
Czas:09.30 hours - 17.00 hours
Dni:2 days
Location:Capital C, Amsterdam

Risk & Compliance Summer School 2023 – Letnia Szkoła w Amsterdamie to wyjątkowe szkolenie, organizowane przez Risk & Compliance Platform Europe, dotyczące zarządzania zgodnością i odzyskiwania zaufania.

Korzyści

Risk & Compliance Platform Europe oferuje wyjątkowy kurs letni, podczas którego będziesz mógł:

poszerzyć i pogłębić swoją wiedzę, uczyć się na praktycznych przypadkach, podzielić się swoją wiedzą z innymi rówieśnikami, wzbogacić swoją sieć kontaktów o wysokiej klasy międzynarodowych ekspertów.

Czytaj dalej