26 May

Pierwsze Forum Prawne EU-PARTNERSTWO WSCHODNIE

Warszawa, Marriott Hotel

Krótko o forum:

Obecna sytuacja na rynku międzynarodowym wyraźnie pokazuje, jak ważny jest dialog.

Nasze Forum planowaliśmy od roku, ale wojna w Ukrainie, która zaskoczyła cały świat sprawiła, że perspektywa współpracy Państw Wschodnich oraz EU uległa kompletnej zmianie. Mieliśmy dyskutować o wymianie handlowej w kontekście rozwoju i post – pandemicznego zrywu gospodarczego, ale w obecnej sytuacji nasze spotkanie chcemy poświęcić szansom na reaktywację wymiany gospodarczej w nowej rzeczywistości.

Podczas Forum zaproszeni goście i eksperci dyskutować będą o tym, jak:

  • wygląda współpraca międzynarodowa w kontekście nowej rzeczywistości,
  • działać efektywnie z partnerami ze wschodu w obliczu wojny,
  • działać na rynku międzynarodowym w obliczu sankcji nałożonych na Rosję i Białoruś,
  • pozyskiwać nowych partnerów i dostawców,
  • wyglądają regulacje prawne w obliczu stanu wojennego i kryzysu gospodarczego.

Pomoc dzieciom poszkodowanym w wyniku konfliktu zbrojnego na Ukrainie:

W kontekście dyskusji na podany temat należy również pamiętać o tych, którzy zostali dotknięci konfliktem zbrojnym i bardzo potrzebują pomocy i wsparcia. Od początku wojny ukraińscy i europejscy przedsiębiorcy aktywnie angażują się w wolontariat, utworzono też fundusz na pomoc humanitarną dla ukraińskich dzieci dotkniętych wojną. W związku z tym podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na cele charytatywne, a pieniądze zostaną przekazane na konto Fundacji.

Zorganizowanie forum w Warszawie jest symboliczne w kontekście wsparcia udzielonego przez Polskę, która od pierwszego dnia wojny jest głównym partnerem Ukrainy.

Kto się pojawi?

Forum zgromadzi partnerów największych kancelarii prawnych z Europy i Azji, uznanych prawników działających na rynku międzynarodowym, szefów wewnętrznych działów prawnych, a także ekspertów ds. rozwoju biznesu, specjalistów do PR i marketingu prawniczego, a także doradców z zakresu finansów czy rankingów.

Nie może zabraknąć również i Ciebie!

Cel wydarzenia:

Nasze wydarzenie ma pomóc odbudować relacje biznesowe w nowych, pełnych wyzwań warunkach geopolitycznych i gospodarczych.

Dlaczego warto odwiedzić:

26 i 17 maja w Warszawa stanie się sercem rynku prawnego oraz dialogu międzynarodowego! Czekają na Ciebie inspirujące przemówienie, ciekawe dyskusje, spotkania networkingowe i B2B oraz duża dawka praktycznej wiedzy, która pomoże Ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości gospodarczej i nawiązać relację z zagranicznymi partnerami.

Nie możesz tego przegapić!

Więcej sczegółów na: https://legalforum.eu/pl/