04 Jul

Risk & Compliance Summer School 2024 – ESG, Integrity & Anti- Corruption in an International Context of Compliance

Capital C, Amsterdam

Risk & Compliance Summer School w Amsterdamie to wyjątkowe szkolenie organizowane przez Risk & Compliance Platform Europe na temat ESG, spójności i przeciwdziałania korupcji w międzynarodowym kontekście zgodności.

Korzyści

Risk & Compliance Platform Europe oferuje wyjątkowy kurs letni, podczas którego będziesz mógł:

  • poszerzyć i pogłębić swoją wiedzę;
  • uczyć się na praktycznych przykładach;
  • podzielić się swoją wiedzą z innymi uczestnikami; oraz
  • wzbogacić swoją sieć kontaktów z międzynarodowymi profesjonalistami.

Spotkasz międzynarodowych profesjonalistów pochodzących z krajów objętych Risk & Compliance Platform Europe (głównie z Europy) i będziesz miał okazję podzielić się najlepszymi praktykami, uczestniczyć w burzy mózgów, poznać nowe metodologie i bezpośrednio zastosować nowe umiejętności oraz narzędzia w praktycznych ćwiczeniach.

Letni kurs odbędzie się w Amsterdamie i składał się będzie z dwudniowego programu. Wykładowcy posiadają szerokie doświadczenie zawodowe w swojej dziedzinie, a kursy obejmują praktyczne warsztaty oraz teorię.

Grupa docelowa

Letnia szkoła otwarta jest dla każdego, kto posiada doświadczenie i wykształcenie w omawianych dziedzinach, głównie dla Dyrektorów, Compliance Oficerów / Managerów, Specjalistów i Ekspertów ds. ryzyka i compliance oraz Prawników.

Miejsce

Letnia Szkoła odbędzie się w pięknym budynku Capital C w Amsterdamie, gdzie znajduje się siedziba Risk & Compliance Platform Europe. Wieczorem pierwszego dnia wszyscy razem będziemy mieli okazję uczestniczyć w  prywatnej wycieczce łodzią, obejmującą lekką kolację, po kanałach Amsterdamu. Spotkanie to stanowi również fantastyczną okazję do poszerzenia swojej sieci kontaktów w nieformalny sposób, również podczas lunchów.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie wydarzenia.

Zapraszamy!