Supply chain in 2021: navigating the changing landscape

12 kwietnia 2021

Już 15 kwietnia zapraszamy Państwa na najnowsze wydarzenie organizowane przez firmę Refinitiv. Tym razem będzie to wirtualny panel dyskusyjny. Debata prowadzona przez ekspertów ma za zadanie pomóc w zrozumieniu, jak najlepiej zarządzać tzw. łańcuchem dostaw w świecie po pandemii.

Jakie tematy będą poruszone podczas dyskusji?

  • Kluczowe trendy w zakresie ryzyka i zgodności z przepisami w 2021 r. w sektorze przedsiębiorstw: trwająca transformacja cyfrowa, rosnące zapotrzebowanie na zaufane dane, silny nacisk na zrównoważony rozwój, potrzeba dostosowania się do przepisów i określonych zagrożeń w wielu regionach i sektorach gospodarki;
  • Wyzwania związane z łańcuchem dostaw w 2021 r .: czym należy się zająć w latach 2021 vs 2020?
  • Znaczenie danych, technologii i wiedzy fachowej w zapewnianiu przejrzystości w łańcuchach dostaw i pomaganiu w podejmowaniu bardziej świadomych i lepszych decyzji biznesowych;
  • Jakie są praktyczne kroki / najlepsze praktyki, które wiodące światowe korporacje powinny zastosować w celu zarządzania ryzykiem klientów i osób trzecich?

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony organizatora, gdzie można również dokonać samodzielnej rejestracji na dane wydarzenie. Przypominamy, że dyskusja odbędzie się w całości w języku angielskim.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *